Kupujesz klucz licencyjny do aplikacji. Sama aplikacja jest za darmo ale do uruchomienia wymaga zakupu klucza licencyjnego.

Aplikacja typu „Sam Naprawiam” przeznaczona jest głównie dla elektroników zajmujących się naprawą elektroniki  samochodowej ale równie dobrze można ją polecić elektronikom zaczynającym przygodę z elektroniką samochodową a także i elektronicy ze średnim stażem znajdą tu uzupełnienie swojej wiedzy.
Aplikacja zawiera wiele porad dotyczących naprawy modułu BSM serii L0x-00 w autach Citroen, Peuget.. Udostępniłem w niej tajniki napraw tych liczników oparte na wieloletnim doświadczeniu jako serwisant elektronik. Można znaleźć tu opisy usterek oraz ich objawów najczęściej (chociaż nie wszystkich) spotykanych w tych modułach. Na płytkach PCB oznaczono punkty lutownicze odpowiedzialne za konkretne przypadki razem z ich opisem, oznaczenia pinów do podpięcia zasilania aby przetestować moduł na stole. Porady uzupełniono zdjęciami. 90% usterek tych modułów można naprawić samemu zaoszczędzając średnio 400 -500 zł bo tyle kosztuje moduł na rynku wtórnym. Stopień trudności naprawy tego modułu oceniam na 7/10. 

Licencja jednostanowiskowa bez ograniczeń czasowych.
W aplikacji opisane są tylko moduły serii L0x-00. Wymagania:
Windows 7,8,10 32/64bit
NET Framework 4.0 i wyższy
Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 768

Cena 70zł.

kupujesz klucz licencyjny do aplikacji
Jeżeli jeszcze nie ściągnąłeś zakupionej aplikacji na swój dysk to postępuj według poniższej instrukcji zaczynając od punktu 1. Jeżeli masz już ściągniętą aplikację to pomiń punkt 1.

  1. Wejdź w MENU “Napraw Sam” a następmnie w zakładkę aplikacji, którą chcesz zakupić. i kliknij w przycisk “ściągnij aplikację”
  2. rozpakuj aplikację na swoim dysku i uruchom ją.
  3. przeczytaj licencję i jeżeli zgadzasz się na jej warunki zaznacz opcję “przeczytałem warunki licencji” co uaktywni zakładkę “wygeneruj klucz” 
  4. kliknij w zakładkę “wygeneruj klucz” 
  5. wygenerowany klucz proszę przysłać do mnie przez piniższy formularz.
  6. w odpowiedzi wyślę klucz licencyjny, który należy wpisać w zakupionej aplikacji w rubrykę “wpisz swoje hasło” i kliknąć w zakładkę “potwierdzam”
    Aplikacja zostanie  aktywowana.
    w razie problemu proszę pisać do mnie