Zalecenia jak należy zapakować i wysłać moduł do naprawy.

zapakuj swój moduł do kartonowego pudełka

zwróć uwagę aby pudełko było z możliwie twardego kartonu. Wokół modułu włóż folię bąbelkową w takiej ilości aby bezpiecznie moduł dotarł do nas. Jeżeli nie masz bąbelkowej folii to obłóż moduł zgniecionymi kartkami gazety. Nie wysyłaj do nas modułu zapakowanego w kopertę bąbelkową. Tak zapakowane moduły docierają do nas z połamanymi plastikowymi i wystającymi zaczepami.

wyślij paczkę

W przygotowanej paczce umieść wydrukowany z naszej strony formularz z wymaganymi w nim informacjami. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania naszego formularza wtedy opisz wymagane informacje na dołączonej kartce: Adres zwrotny i numer tel. kontaktowego Z jakiego auta (model, jaki silnik (diesel/benzyna/pojemność silnika), rok prod. oraz jakie usterki posiada moduł. Jeżeli potrzebujesz fakturę na swoją firmę, zaznacz podając swój NIP. W przecinym razie będzie dołączony paragon. Kiedy paczka z modułem do nas dotrze przystąpimy do jego naprawy niezwłocznie. Statystycznie naprawa potrwa 1 dzień roboczy. Jeżeli wystąpią problemy z naprawą modułu lub jego koszt naprawy wykroczy poza uzgodnioną sumę wtedy skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienie dalszej procedury.

Odesłanie modułu po naprawie

Po naprawie i przetestowaniu modułu wyślemy go do Ciebie kurierem DHL lub Paczkomatami. Wybór należy do Ciebie. Nie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. W paczce będzie paragon lub faktura (będzie jednocześnie gwarancją na wykonaną usługę) na sumę wykonanej usługi. Płatność kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki lub wpłata na konto jeszcze przed jej odesłaniem. Wybór należy do Ciebie. Wyślemy również SMS'a z informacją, że paczka została wysłana z podaniem nr. listu przewozowego tej przesyłki aby można było śledzić jej drogę.